خرید خانه در ترکیه
خرید خانه در ترکیه

تماس با ترکیه ویداس کلیک روی تصویر زیر

 

امتیاز ترکیه با ما هلدینگ ترکیه ویت آس در مقایسه با سایر فعالین حوزه صنعت ریل استیت و خرید و فروش ملک، برخورداری از بانک اطلاعاتی جامعی شامل صدها هزار فایل از بهترین املاک و پروژه ها در مناطق گوناگون ترکیه خصوصا شهرهای بزرگ و پر رونق این کشور می باشد. همچنین بهره مندی از کارشناسان حرفه ای در زمینه اقتصاد، سرمایه گذاری، ساخت و ساز و عمران است که موجب گردیده با توجه به جزییات درخواست مورد نظر خریداران و متناسب با سقف بودجه آنان، بهترین املاک را معرفی نموده و شرایط معاملاتی سودمند را فراهم آورند. اما مهمترین ویژگی این مجموعه که وجه تمایز آن از سایرین محسوب می‌شود برخورداری از شرایطی است که منجر به حذف واسطه گردیده و امکان معامله بدون کمیسیون با مالک اصلی ملک‌ را فراهم نموده است. همین امر موجب کاهش قیمت تمام شده ملک گردیده و سود سرمایه‌گذاری در خرید ملک را افزایش می دهد.

چرا باید یک سایت آگهی داشته باشم ؟

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند . یک سایت آگهی جدای بر آنکه مخاطبین بسیار زیادی دارد ، نسبت به سایت های دیگر یک سرمایه گذاری زود بازده بوده و حتی زمان زیادی برای مدیریت آن نیاز ندارد و می تواند به عنوان کار اول و یا حتی دوم و یا سوم شما یک منبع درآمد پر سود و کم ریسک باشد.

مطمئنا شما هم مثل ما از ظاهر یکنواخت سایت های آگهی و نیازمندی موجود درایران خسته شده اید و به دنبال یک وبسایت حرفه ای تر با پشتیانی معتبر و قیمتی مناسب می گردید.

نیازمندی‌های املاک و خرید ملک ترکیه ویت آس

در ترکیه ویت آس به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

مشاوره رایگان اقامت ترکیه

ترکیه با ما هلدینگ ترکیه ویت اس

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در ترکیه ویت آس

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران ترکیه ویت آس به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در ترکیه ویت اس کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ترکیه ویت آس هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.