خرید خانه در ترکیه
خرید خانه در ترکیه
سرمایه گذاری در ترکیه

بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه

بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه – وقتی می خواهیم وارد بازار سرمایه گذاری در ترکیه شویم باید چند عامل را در نظر بگیریم که مختصرا در پایین به آن اشاره می نماییم:

  1. پتانسیل و توانایی فردی و تجربه کاری

پتانسیل فردی و یا شناختی که فرد متقاضی از توانایی ها و ظرفیت خود دارد، به عبارتی اگر شخص سرمایه گذار، یک فردا جوان دارای سرمایه، باشد شاید پیشنهاد خرید ملک بستر مناسبی نباشد و یا اینکه جز الویت های آخر همچین شخصی باشد و معمولا افراد تو این گروه سنی علاقمند به درگیری در بازار سرمایه هستند، و بیزنس های پر سود و هیجانی را می پسندند. از طرفی خرید ملک و سرمایه گذاری در امور ملکی برای افرادی که سنی را گذرانیده اند و ریسک پذیری کمتری دارند قطعا بستر مناسب تری هست.

  1. میزان سرمایه ای که قرار هست سرمایه گذاری شود

اینکه شخص متقاضی با چه میزان سرمایه قصد ورود به بازار سرمایه را دارد خیلی تاثیر گذار هست، قطعا با سرمایه تاسیس یک بیزنس کوچک اشتباه هست راه اندازی بیزنس بزرگ همچنین توجیحی نخواهد داشت با سرمایه بزرگ راه اندازی بیزنس کوچک و کم سود. از همین جهت پیشنهاد می شود با مشاوره ای که از تیم مشاوره ای راه اندازی کسب و کار ما خواهید گرفت متناسب با میزان سرمایه خود در عرصه بیزنس و سرمایه گذاری ورود کنید که بهره کافی از این مسیر برده و همواره پر سود باشید.

  1. میزان آشنایی با فرهنگ و زبان و قوانین کشور ترکیه

عدم آشنایی با زبان و فرهنگ منش کشور مقصد معمولا از فاکتور های تعیین کننده یک بیزنس موفق است، به عبارتی شما از ابتدایی ترین و اصلی ترین مسیر ارتباط عمومی با افراد اون کشور که قرار هست مشتری شما باشند خود را محروم می نمایید که این مهم تفاوت چندانی با پذیرش شکست قطعی ندارد.

صد البته تیم حقوقی و مشاوره ای ترکیه با ما پیشنهادات جالب، دلنشین، کوتاه و پرسودی را همواره برای شما پیش رو خواهد داشت.

  1. میزان استقبال و یا بومی سازی موضوع سرمایه گذاری

معمولا یکی از ارکان اساسی بیزنس بومی سازی آن هست، از آنجاییکه افرادییکه مدعی بیزنس پر سود هستند، یکی از دلایل خود را در منطقه موصوف بدون رقیب کاری تلقی کردن خود می باشد، این موضوع نقطه ضعف هم دارد که آن نقطه ضعف کوچکی هم نیست وقتی یک صنف خاصی در یک مکان، منطقه و یا شهر و یا حتی کشور بی رقیب هست این هم نشانهخوبیست و هم نشانه بد.

نشانه خوب یعنی اگر مورد استقبال شهروندان آن منطقه قرار بگیرد شما بی رقیب به کسب و کار موفق خود می پردازید ولی نقطه مقابل آن عدم استقبال ساکنین آن منطقه از بیزنس شما در آن منطقه هست که این قطعا به معنی بدی کیفیت محصول و یا خدمات شما نیست بعضا تا مردم آن منطقه با نوع خدمات و سرویس شما آشنایی پیدا کنند پروسه ی زمانی را در بر خواهد داشت که اصطلاحا آن زمان را شما صرف بومی سازی و یا به عبارتی زمانی را صرف معرفی به زبان قابل درک برای افراد آن منطقه می نمایید.

حال که تمام این مسیر همراه ما بودید، می رسیم به جاییکه تنها مسیری که هیچ کدام از تنگناهای یاد شده در بالا و مضاف بر آن خیلی از فاکتورهای لازم یک بیزنس موفق را نیاز ندارد، همین خرید ملک ترکیه است. که از آن به عنوان یکی از راههایی که می توان از آن به عنوان مسیر کم ریسک و پر سود ورود به عرصه ی سرمایه گذاری در ترکیه یاد کرد، همین خرید ملک در ترکیه است، که می توانیم با خرید از پروژه در حال ساخت و یا پروژه هایی که نزدیک به پروژه های بزرگ شهری مثل مترو، مرکز خرید و غیره هستند به این مهم دست پیدا کنیم.

متاسفانه تنها موضوعی که این بحث شیرین تجاری را دچار اختلال و مکث می نماید، نوسان قیمت ارز و امواج ذهنی منفی مرتعش شده از آن می باشد. برای ادامه این بحث لطفا بحث شیرین خرید ملک در ترکیه را در مقالات بعدی در همین صفحه دنبال بفرمایید.

 

بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه 2

سرمایه گذاری در ترکیه

در ادامه ی معضل نوسان قیمت ارز به عنوان یکی از موانع کم تاثیر ولی پر ارتعاش در زمینه خرید ملک ترکیه باید به عرض برسانم با توجه به توضیحات در مقالات قبلی، چون نمی توان میزان نوسان قیمت ارز را پیش بینی کرد باید به فاکتور های دیگر که باعث ارزندگی و فزونی قیمت ملک می شوند توجه مضاعف نمود، هر چند که از حق نگذریم، هیچگاه نوسان قیمت ارز باعث ریزش قیمت ملک نشده است، شاید در مواقعی بصورت مقطعی این بازار را در رکود قرار داده است، ولی در نهایت دارنده ملک و یا خریدار ملک در هر زمان و مکانی برنده این بازی قیمت ارز بوده است. حالا با اتکا به تجربیات این مجموعه، یاد گرفتیم، فاکتورهای  مهم دیگری هستند که می توان مکمل تصمیم گیری ما برای یک خرید موفق در زمینه ی ملکی باشند.

  1. خرید از پروژه های در حال ساخت بصورت پیش خرید؛

    1. به دلیل این که شرکت های ساختمانی بعد از شروع پروژه معمولا با تنگناهای مالی روبرو هستند و از همین رو سرمایه گذار جذب کنند سعی در حفظ سرمایه گذار در ایامی که دلار دچار نوسان هست، می نمایند. پس به طبع قیمت هایی که در زمان شروع پروژه را اعلام میکنند مناسب و منطقی است، از طرفی برای اینکه سرمایه گذار را ترقیب به سرمایه گذاری کنند دست به ابتکار عمل های متفاوتی مثل پرداخت مبلغ قرارداد بصورت اقساط، برخورداری از تخفیفات ویژه به مناسبت خرید در مرحله پیش خرید . . .
  2. خرید از پروژه های آماده ولی با موقعیت مکانی مناسب

بهترین وقت خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری

در اوج فصل سرما که خرید و فروس به حداقل می رسد و افراد درذ ملک به دلیل رقابت به قیمت مناسب به فروش می رسانند از نظر تورم دلار و لیر در بعضی بازه ها دلار جهش زیاد و پسرفت ناگهانی می کند و در زمان کمی می تواند پیشرفت و پسرفت کند و به همین دلیل مالک ، ملک خود را به قیمت مناسبی می فروشد

* با دارا بودن به دانش ملک و همراهی کردن شرکت با معلومات و مدارک معتبر یک سرمایه گذار در ترکیه از سرمایه گذاری روی املاک می تواند به سود بسیار خوبی برسد بین %500 تا %100 در یک الی دوسال

موسسه ترکیه ویداس با کارشناسان مجرب این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده جهت اشنایی بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa فارسی